Duben 2015

Tabulka po 25. kole

27. dubna 2015 v 19:00 | Admin |  Novinky

Zdroj - VĎ


Příští zápas - 2.5. - 15:00

26. dubna 2015 v 15:10 | Admin |  Příští zápas

2.5. 15:00

FC Slovan Liberec

Bohemians Praha 1905

Zdroj - VĎ


Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

26. dubna 2015 v 15:05 | Admin |  Novinky

25. kolo: Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

Bohemians Praha 1905

1

(1)

FK Teplice

0

(0)

25.4.2015 17:00

Branky: 21. Mikuš.

Rozhodčí: Ardeleánu - Moláček, Blažej.

ŽK: Zlámal - Jablonský, Krob, Ljevakovič.

Diváků: 4367.

Bohemians Praha 1905: Zlámal - Pauschek, Škerle, Šmíd, Šírl - Bartek (90. Žaloudek), Jindřišek, Rada, Mosquera - Moravec (88. Havel), Mikuš (77. Lietava).

FK Teplice: Grigar - Vondrášek (86. Matula), Lüftner, Jablonský, Krob - Ljevakovič - Litsingi, Vachoušek, Táborský (76. Vůch), Hora - Chukwuma (64. Kapolongo).

Zdroj - VĎ


Zelenobílá republika

23. dubna 2015 v 16:40 | Admin |  Novinky

Zelenobílá republika

Bohemka je a bude a Klokani jsou všude. Prokažme to a přebarvěme mapu naší vlasti. Zelenobílá republika je zde!

Zelenobílá republika

Bohemians Praha 1905 jsou klubem s jednou z největších fanouškovských základen u nás. Jsme klub s fanoušky nejvěrnějšími, díky fanouškům Bohemka před deseti lety nezanikla a vrátila se mezi prvoligovou elitu. Fanoušci jsou již sdruženi v Družstvu fanoušků Bohemians, skrz ně jsou jako jediní v republice i akcionáři klubu. Projekt fanklubů si neklade za cíl být konkurencí DFB, ale chce dát možnost zejména mimopražským fandům být v bližším kontaktu se svými kolegy v rodném městě a společně přímo s klubem. Věříme, že se nám podaří ve spolupráci s nadšenými zasloužilými Klokany po celé republice přitáhnout k Bohemce i novou mladou fanouškovskou krev.

Jak na to?

Založení pobočky fanklubu ve vašem městě:

Máte u vás partu, se kterou jezdíte na Bohemku? Nebo jen pravidelně potkáváte někoho se zelenobílým náramkem? Dejte se dohromady a vytvořte pobočku fanklubu! Stačí se sejít, vyplnit jednotlivé přihlášky každého člena a k tomu tzv. Zakládací list pobočky - zde uvedete celkový seznam zakládajících členů (minimální počet je pět) a předsedu, kterého si mezi sebou zvolíte. Předseda bude osoba, která bude v osobním styku s klubem a bude se starat o potřeby a žádosti svého fanklubu. Na jeho adresu (pokud nebude dohodnuto jinak) bude také zasílána pošta pro pobočku fanklubu.

Zakládací list pobočky ke stažení zde.

Přihláška člena fanklubu ke stažení zde.

Vyplněné přihlášky zašlete na adresu Bohemians Praha 1905, a.s. - Svatoslav Baťa, Vršovická 31, 101 00 Praha 10.

Založení pobočky fanklubu v Praze:

Ačkoliv hlavní smysl poboček bohemáckých fanklubů je přiblížit atmosféru Ďolíčku těm mimopražským, nechceme připravit o příležitost vstoupit do fanklubu ani Pražany. Pokud máte svou partu v bohemáckém kotli, oblíbené hospůdce, v zaměstnání či v některé z pražských čtvrtí, rádi vás zaregistrujeme jako oficiální pobočku fanklubu. Postup přihlášení je shodný jako v předchozím případě.

Vstup jednotlivců do fanklubu:

V této sekci budou postupně přibývat zakládané pobočky fanklubů i s kontakty na jejich předsedy. Pokud najdete Bohemáky ve svém okolí, neváhejte kontaktovat předsedu a současně zaslat na výše uvedenou adresu Bohemians Praha 1905, a.s. přihlášku člena. Po dohodě Bohemky a předsedy pobočky budete zaevidováni za nového člena.

Jaké výhody získají členové fanklubu?

  • Každý člen dostane svou členskou kartu. Každá pobočka fanklubu bude mít svou vlastní sladěnou z barev Bohemky a svého města. Kartou se bude prokazovat při čerpání některých výhod.

  • Na členskou kartu budou členové fanklubů čerpat stejné výhody, jako mají či budou mít majitelé permanentek - např. slevy u partnerů klubu nebo ve fanshopu. 10% sleva ve fanshopu bude pro členy fanklubu platit i při nákupech přes e-shop.

  • Členové fanklubu budou mít právo zajistit si prioritní vstupenky na rizikové zápasy, na které bude probíhat omezený předprodej, stejně jako na atraktivní duely, jimiž byly v minulosti např. pražské derby nebo zápasy s Baníkem Ostrava. I pokud nebude z bezpečnostních důvodů spuštěn předprodej přes internet, členové fanklubu dostanou své vstupenky na objednávku mailem. Stejně tak nebudou muset do předprodeje na stadion v případě znovuzavedení adresného ticketingu na některý zápas v budoucnosti.

  • Za každých završených 10 členů fanklubu získá pobočka právo na každoroční dárek v podobě permanentky do sektoru B zdarma.

  • Po každém domácím zápase bude na mimopražské pobočky zaslán klubový magazín Klokan

  • Fanshop Bohemians může zajistit výrobu vlastních unikátních suvenýrů (vlajky, šály) podle návrhu každé pobočky.

  • Po vzájemné dohodě rádi zavítáme do vašeho města na besedu s členy vedení klubu či vybranými hráči

  • Každoročně chceme uspořádat na sklonku června či začátku července víkendový sraz bohemáckých fanklubů u jednoho z vás, ideálně v kempu, se sportovně-zábavním programem. Každý rok bude pořadatelem ve spolupráci s Bohemkou jiná pobočka. Na tuto akci zavítají vždy i někteří zaměstnanci a hráči Bohemky. První ročník bychom rádi uspořádali už letos v červnu, přesný termín a místo konání bude upřesněn.

  • Klub rád zaštítí jakékoliv akce, kterých se bude váš fanklub chtít zúčastnit nebo uspořádat z vlastní iniciativy.

  • V neposlední řadě má být jednou z nejvýznamnějších funkcí fanklubů utužit klokaní party po celé republice a nabalit i nové fanoušky. To už je ale hlavně na vás! Společné cestování na zápasy a akce spojené s Bohemkou je vždy zábavnější s partou kamarádů, nemyslíte? :-)

...

Zdroj - VĎ


Spouštíme projekt fanklubů Bohemians

23. dubna 2015 v 16:25 | Admin |  Novinky

Spouštíme projekt fanklubů Bohemians

23.4.2015 14:02 Svatoslav Baťa

Zapojte se s kamarády do akce Zelenobílá republika!

V roce 110. výročí založení Bohemians jsme se rozhodli oprášit zašlou slávu Klokan klubu a dát zejména mimopražským fanouškům možnost založit ve svém městě či obci místní pobočku oficiálního fanklubu a přiblížit se tím více dění v klubu.

110leté výročí je zároveň desetiletým výročím založení Družstva fanoušků Bohemians. Zatímco DFB se zasloužilo o záchranu klubu a je stále nepostradatelným pomocníkem v provozu Bohemky a zákulisním boji za její přežití, skrze fankluby by rád klub na oplátku vyšel vstříc věrným fanouškům a poskytnul jim mnohé výhody a slevy, zjednodušil nákup vstupenek na exponované zápasy. Budeme všichni moc rádi, když díky fungování fanklubů získáte pocit větší sounáležitosti mezi vámi a Bohemkou. Každoroční oslavou činnosti fanklubů bude jejich letní víkendový sraz, během kterého se do některého bohemáckého města sjedou členové fanklubů i hráči a funkcionáři Bohemky a bude pro ně připraven příjemný program a nějaký ten sportovní turnaj.

Pokud se chcete o akci s krycím názvem Zelenobílá republika dozvědět víc, naleznete všechny podrobnosti ohledně fanklubů na našem webu v sekci Fans nebo po kliknutí na tento odkaz.
Případné dotazy směřujte do fóra Ptejte se vedení nebo na e-mail svatoslav.bata@bohemians1905.cz

...

Zdroj - VĎ


Proběhl oficiální křest knihy Mám to pod kontrolou

21. dubna 2015 v 19:35 | Admin |  Kalendář akcí

Proběhl oficiální křest knihy Mám to pod kontrolou

21.4.2015 17:41 Svatoslav Baťa

V sobotu čeká Ďolíček bohemácký křest a autogramiáda tvůrců.

V pondělí odpoledne proběhl v restauraci U Zábranských v pražském Karlíně křest vzpomínkové knihy Lukáš Přibyl - Mám to pod kontrolou. Akce se nesla v příjemné atmosféře, v níž se sešli vyslanci všech tří Lukáši Přibylovi blízkých prostředí - České televize, Sparty Praha a Příbových milovaných Bohemians.

Úvod programu patřil autorům knihy, jimiž jsou Roman Smutný a David Kozohorský. Moderátor večera, sportovní redaktor České televize Miroslav Langer, poté přivítal na pódiu kmotry knihy. Těmi se stali Daniel Křetínský, Antonín Panenka a jeden z Příbových nejbližších přátel Jan Hoštička, člen bohemáckého Piš-Piš Klanu.

V průběhu večera se na pódiu vystřídali další hosté se svými osobními vzpomínkami na bývalého ředitele Bohemky. Nechyběli mezi nimi Radek Sňozík, Robert Záruba či spoluzakladatel Družstva fanoušků Bohemians Milan Šimáček. Všichni přítomní se zvěčnili do památečního výtisku, který bude vydražen na některé z akcí fotbalového týmu celebrit Real Top Praha a výtěžek předán na podporu Lukášovy rodiny.

Knihu můžete zakoupit ve fanshopu Bohemky i v našem e-shopu.

Čtenáři z řad příznivců Bohemians by měli dorazit s předstihem na nadcházející sobotní zápas proti Teplicím. Od 16:15 bude na ochozu hlavní tribuny v Ďolíčku probíhat autogramiáda za účasti spolutvůrců knihy z řad známých osobností a autora Romana Smutného. Využijte tak jedinečnou příležitost nechat si knihu na památku podepsat a podělit se o vzpomínky na Lukáše Přibyla. Před výkopem zápasu pak bude kniha pokřtěna i na trávníku Příbova nejmilejšího fotbalového stadionu.

Zdroj - VĎ


Souboj maskotů v Ďolíčku!

21. dubna 2015 v 19:25 | Admin |  Kalendář akcí

Souboj maskotů v Ďolíčku!

21.4.2015 12:07 Tomáš Mutinský

O sobotní poločasové přestávce svedou penaltovou bitvu maskoti.

Kdo bude úspěšnější v penaltovém rozstřelu? Klokan nebo gepard? Tuhle otázku si už jistě pokládalo mnoho zoologů, ale teprve nyní přijde odpověď! Na sobotním zápase Bohemians Praha 1905 - FK Teplice totiž dojde na historicky první Souboj maskotů v SYNOT lize!

V penaltovém rozstřelu o poločasové přestávce se proti sobě postaví teplická gepardice Jane proti domácímu Klokanovi. "Rádi bychom z tohoto souboje udělali tradici a věříme, že se do něj postupem času zapojí třeba jihlavský ježek či další maskoti," říká autor myšlenky na Souboj maskotů marketingový manažer FK Teplice Martin Kovařík.


Oba aktéři ostře sledovaného sobotního souboje už se na duel poctivě chystají a vše směřuje k tomu, že se v sobotu ukáží v nejlepší možné formě. Ukázky z příprav v obou táborech uvidíte již ve čtvrtek na našich internetových stránkách!

Kdo tedy bude v prvním Souboji maskotů v historii SYNOT ligy úspěšnější? To se dozvíte už v sobotu o poločasové přestávce zápasu Bohemians Praha 1905 - FK Teplice, který má ve vršovickém Ďolíčku výkop v 17:00.

Při sobotním utkání se mohou všichni fanoušci těšit i další doprovodný program v rámci Víkendu otců. Veškeré informace již brzy na Virtuálním Ďolíčku.

Zdroj - VĎ


Tabulka po 24. kole

21. dubna 2015 v 19:15 | Admin |  Novinky

Zdroj - VĎ


Příští zápas - 25.4. - 17:00

19. dubna 2015 v 15:00 | Admin |  Příští zápas

25.4. 17:00

Bohemians Praha 1905

FK Teplice

Zdroj - VĎ


SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905

19. dubna 2015 v 14:55 | Admin |  Novinky

24. kolo: SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905

SK Dynamo České Budějovice

2

(1)

Bohemians Praha 1905

3

(0)

18.4.2015 17:00

Branky: 8. Varadi, 64. Kladrubský z penalty - 69. Rada z penalty, 75. Bartek (Škerle), 80. Rada (Moravec).

Rozhodčí: Paták - Vysloužil, Jech.

ŽK: Varadi, Lengyel, Janotka.

ČK: 68. Kladrubský.

Diváků: 2405.

SK Dynamo České Budějovice: Křížek - Janotka, Lengyel, Novák, Varadi (75. Volešák) - Eliáš, Kladrubský - Pešek (61. Linhart), Benát, Chrien - Škoda (86. Funda).

Bohemians Praha 1905: Zlámal - Pauschek, Škerle, Šmíd, Šírl - Bartek, Jindřišek, Rada, Mosquera (86. Lietava) - Moravec (90. Gajič) - Mikuš (59. Bratanovič).

Zdroj - VĎ