Prosinec 2015

PF 2016

23. prosince 2015 v 20:10 | Admin |  Novinky

Přeji všem zručským bohemákům krásné Vánoce a všechno nejlepší do Nového roku 2016.

( foto zdroj Facebook )


Admin


Přejeme krásné Vánoce

23. prosince 2015 v 20:05 | Admin |  Novinky

Přejeme krásné Vánoce

23.12.2015 0:09 redakce

Užijte si vánoční svátky a šťastný nový rok!

Rádi bychom všem popřáli krásné a pohodové Vánoce, následné vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku 2016. Snad pod stromečkem naleznete vše, co si přejete a možná i něco víc. Věřme, že příští rok bude úspěšnějsí, než ten právě končící a že vám bude dělat Bohemka jenom radost! Dovolte nám zveřejnit i přání členů našeho vedení.

Dariusz Jakubowicz, předseda představenstva: "Být fanouškem Bohemians je velmi náročné a plné stresu. Přesto to některé okamžiky přehluší a následná radost je bezmezná. Prostě ta atmosféra za to stojí. Rok 2015 byl pro nás, i přes výročí 110 let, spíše osobně smutný a já nám přeji, aby rok 2016 byl úspěšný. Aby se nám podařilo dokončit letité problémy s minulostí a nastartovat nové desetiletí spousty sportovních i ostatních úspěchů. Také Vám, milí fanoušci, sponzoři i zaměstnanci klubu přeji krásnou atmosféru Vánoc, mnoho zdraví, štěstí, osobní pohody a výrazně lepší rok 2016."

Ondřej Novotný, místopředseda představenstva: "Zastavte se a pomyslete na to, že nás tyto dny a svátky zvou k tomu, abychom si uvědomili, že ty nejhodnotnější a nejkrásnější věci na světě jsme dostali a to zadarmo - lásku, přátelství, rodinu, vlastnosti srdce, schopnosti mysli….vždyť i ta poněkud legrační schopnost vnímat napětí a radost z toho, že se 22 dospělých mužů honí po posekané louce za kusem kůže, který je do kulata vytvarován je bizardní a přitom milá….no řekni, kde jinde vidíš tolik dospělých lidí najednou prožívat třeba smutek nebo radost?"

Darek Jakubowicz, ředitel klubu: "Přeji fanouškům klidné a pohodové prožití vánočních svátků v odstínu zelené a bílé a vše nejlepší do nového roku. Načerpejte dostatek sil k podpoře našeho klubu v jarní části sezony, protože Vy jste důvod, proč Bohemka hraje. Těším se a na viděnou v příštím roce!"

...

Zdroj - VĎ


Fanoušci zvolili sestavu desetiletí!

23. prosince 2015 v 20:00 | Admin |  Novinky

Fanoušci zvolili sestavu desetiletí!

18.12.2015 11:01 Tomáš Mutinský

Trenér, bývalí i současní hráči se stali legendami klubu.

Od září do listopadu měli fanoušci možnost na oficiálních stránkách klubu hlasovat pro hráče a trenéry v anketě SESTAVA DESETILETÍ! V pěti kategoriích probíhala vždy čtrnáctidenní volba nejlepších fotbalistů a trenérů. Po sečtení všech hlasů teprve došlo k finálnímu výběru dle předem zveřejněných pravidel, fanoušci tudíž měli možnost zvolit i ideální sestavu. Na výročním plese v Národním domě na Vinohradech poté došlo ke slavnostnímu vyhlášení a předání trofejí oceněným legendám našeho klubu.

Výroční ples 110 let Výroční ples 110 let

SESTAVA DESETILETÍ: Radek Sňozík - Pavel Lukáš, Marek Nikl, Karel Rada - David Bartek, Jan Morávek, Josef Jindřišek, Jakub Rada - Lukáš Hartig, Dalibor Slezák, Milan Škoda. Trenér: Pavel Hoftych.

"Můj srdcový klub se dožil fantastického a významného výročí," vzpomněl na 110. jubileum bývalý brankář a nyní již i člen sestavy desetiletí Radek Sňozík. "Jsem rád, že mohu být součástí sto deseti let," komentoval výroční ples současný kapitán Josef Jindřišek. "Třeba jednou vyhrajeme titul," zasnil se další člen významné sestavy David Bartek. "Jsem rád, že jsem toho mohl být součástí," uvědomoval si význam historie klubu Jakub Rada.

Legendy klubu samozřejmě nezapomněli poděkovat fanouškům za zaslané hlasy. "Já jsem hrál vždycky fotbal pro fanoušky, takže je to pro mě velká čest a hrozně moc si toho vážím," řekl pro klubovou televizi Radek Sňozík. "Je to ocenění mé práce, děkuji moc fanouškům, mám z toho velkou radost," hledal jen pozitivní slova Jakub Rada. "Vážím si toho, děkuji všem fanouškům, kteři mi poslali hlasy," děkoval Dalibor Slezák, aktuálně asistent trenéra A mužstva, ale zároveň legenda Bohemians. Kategorii trenér desetiletí vyhlásil na výročním plese reprezentační trenér českého A mužstva Pavel Vrba. Stal se jím dle hlasování jednoznačně Pavel Hoftych: "Říkal jsem klukům - Hoši, vás mít pohromadě, tak hrajeme minimálně o Pohár UEFA, spíše Champions League."

...

Zdroj - VĎ


Klokani rozdávali radost!

23. prosince 2015 v 19:55 | Admin |  Novinky

Klokani rozdávali radost!

17.12.2015 7:50

Předčasné Vánoce ve FN Motol, děkujeme všem za pomoc!

Článek z internetových stránek Sektor1905.cz:

Milí Klokani,

právě jsme se vrátili z návštěvy dětské kliniky onkologie a hematologie ve Fakultní nemocnici Motol a jak jsme slíbili, dozvíte se zde v tomto článku, čím vším jsme společně s vámi udělali dětem radost. Byla toho opravdu taková hromada, že se nám to nevešlo do osobního auta a museli jsme tedy využít dodávku.

Klokan daroval dárky dětem v Motole Klokan daroval dárky dětem v Motole

Před nemocnicí jsme se setkali s tiskovým mluvčím klubu Tomášem Mutinským a Klokanem. Za chvilku přišel pan doktor Marián Pavlíček, který nás poté doprovodil na kliniku. I ten velký nemocniční výtah jsme museli využít nadvakrát, abychom všechny ty dárky dostali do třetího patra. Pak jsme se přesunuli do společenské místnosti, kde jsme je nachystali pro děti. Myslíme si, že ten pohled prostě musí potěšit a zahřát u srdce každého a u nás - fanoušků Bohemians - vzbudit navíc i hrdost na to, co jsme společnými silami dokázali a že patříme do klokaní rodiny. My si toho moc vážíme a děkujeme všem přispěvovatelům za podporu této dobročinné akce!

Některé děti společně s rodiči zamířily do společenské místnosti, za některými jsme pak zašli přímo na pokoj. Všechny děti si mohly vybrat některou z menších pozorností, mladší si vybíraly hlavně plyšáky nebo hrníčky, ty starší pak pochopitelně šahaly po bohemáckém půllitru. Věřte nám, že každý úsměv od některého z dětí nebo jejich rodičů stál skutečně za to. Byl to pro nás všechny opravdu výjimečný a hodně emotivní zážitek, který se těžko dá přenést přes monitor. To se slovy ani popsat nedá, to se musí zažít! Po hodině a půl se se všemi loučíme a s krásným pocitem opouštíme areál nemocnice.

Závěrem vám ještě jednou chceme moc poděkovat, že jste se k této předvánoční sbírce připojili, umožnili nám zažít tento velmi emotivní den a hlavně že jsme mohli společně udělat nemocným dětem velkou radost. Speciální dík patří Petru Koukalovi za jeho vstřícné jednání a ochotu a Marku Liškovi ze společnosti MALL.CZ, který nám zprostředkoval nákup a umožnil tak dodatečně přidat více věcí, než bychom sami zvládli. Děkujeme!

SEZNAM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ:
13x kancelářské potřeby
30+ záložky
5x balíky A4 papírů
2x barevné papír
1x svíčky na stromeček
1x antistresové omalovánky
12x mix omalovánky, časopisy, knihy
20x šimonovy pracovní listy
13x plastelína
2x Playdoh modelína + 2x zásobníky
18x tričko
10x hrníček
24x 0.5l 110 let Bohemians
10x hračka
8x karetní hra
13x stolní hra
7x klokan plyšák
7x plyšák
1x magnety na lednici
2x puzzle
1x skládačka, stavebnice
7x lego duplo
5x PLAYMOBIL
1x DVD
8x HDMI kabel
5x flash disk
1x 500GB úložiště
18x PS2 hry
2x zbraň k PS2
1x PS2 (herní konzole)
10x PS3 hra
2x PS3 gamepad
9x PS4 hra
2x PS4 gamepad
1x Nintendo hra
3x XBOX hra
1x Wii Fit plus
1x Wii Fit plus balanceboarde
1x mikrosystém
2x PC tablet
1x Nintento WiiU (herní konzole)
1x Notebook

SEZNAM DÁRCŮ:
Sektor 1905
Vacuum Art Bar
Jaroslav Frank
Slavíčková Alžběta
Martin & Martina
Vrbka Michal
Navrátil Tomáš
Petr Bednář
Vápenka Pavel
Horník Petr
Jana Murgašová
Tláskalová Ilona
Matěj Murgaš
Fišer Miroslav
Števlík Radek
Ouzký Vojtěch
Černá Lenka
David Kropáček
Spurný Vojtěch
rodina Šalanských
Brožovi
Slezák Pavel
Vlček Stanislav
Suk Vladimír
Jakub Gregor
Martin Vojíř
Evžen
Petra Kodymová
Ivana Hrubá
Očkovi
Škriab Josef
Novotný Ondřej
Beníček Dušan
Tomáš Kropáček
Urban Ljubomír
Pé Kvé
Vítek Jan
Iveta Kropáčková
Petr Doci
Šimr Vojtěch
Michael
David Bartek
Jhon Mosquera
a další fanoušci Bohemians!

...

Zdroj - VĎ


Bohemka dnes slaví 110. narozeniny

16. prosince 2015 v 19:05 | Admin |  Novinky

Bohemka dnes slaví 110. narozeniny

16.12.2015 12:17 Svatoslav Baťa

Náš klub byl 16. prosince 1905 přijat za člena ČSF.

Dnes si fotbalový klub Bohemians Praha 1905 připomíná významné výročí. Je to na den přesně sto a deset let, kdy byl za řádného člena Českého svazu footballového přijat A.F.K. Vršovice. Přihlášku do svazu za nově ustanovený klub zaslali vršovičtí fotbalisté, působící v převážné míře již v předchozích letech v rámci neoficiálního spolku S.K. Kotva.

Po přijetí do fotbalového svazu začala horečná výborová, ale i sportovní činnost. Klubu byly sepsány stanovy, které v lednu nového roku 1906 schválilo pražské c. k. místodržitelství. Mohla tak být svolána ustavující valná hromada, která se konala 18. března 1906 ve vršovickém hostinci U Bohatů. Ještě víkend předtím se však objevuje v záznamech historicky první zápas nově založeného klubu: 11. března poráží rezerva A.F.K. Vršovice taktéž druhý tým Olympu 5:1.

Připomeňme si první průkopníky vršovického fotbalu autentickým dokumentem, tedy oficiálním protokolem z ustavující schůze našeho klubu.

Protokol první ustavující valné hromady Athl. Footb. klubu "Vršovice" ve Vršovicích dne 18/3 1906 v restauraci p. Bohatové

O 9 3/4 hod. dopol. zahajuje svolavatel kol. V. J. Kapr uvítáním přítomných valnou hromadu za přítomnosti 24 přihlásivších se za členy.

Většinou přítomných zvolen za předsedu valné hromady kol. H. Počta a zapisovatelem kol. V. Picka.

Po krátkém proslovu k. předsedy přikročeno k volbám. Na návrh kol. Kapra upuštěno od čtení stanov.

Dle přání předsedy oznamuje k. Kapr kandidátní listinu a zvoleni tito funkcionáři:

Předseda:p. H. Počta

Místopředseda:p. J. Brzobohatý

Jednatel:p. J. Procházka

Pokladník:p. J. Svoboda

Členové výboru:p. R. Bernard

p. J. Müller

p. V. Picka

p. Fr. Kytka

Náhradníci:p. J. Kramr

p. J. Honejsek

Revisoři účtu:p. Kulhánek

p. Mérry

Volby provedeny aklamací na návrh kol. Kapra. Navržení vesměs funkce přijali, byvše všichni zvolení. Volné návrhy:

kol. Kapr: by bylo členům přihlásivším se před ustav. val. hrom. zápisné prominuto, poněvadž jsou členy jaksi zakládající. Schváleno jednohlasně.

kol. Svoboda: návrh na určení (klubové) místnosti. Ponechán na rozhodnutí správního výboru.

kol. Kapr: dává návrh, by zápisné pro členy činné stanoveno na K 1,- pro vždy a 40 h. měs. členský příspěvek. Schváleno.

Po různých nedůležitých vysvětleních mezi funkcionáři ujímá se předseda kol. Počta konečného slova, nabádaje veškeré členstvo ku pospolitosti a vystupování, jak se na inteligenty sluší. Doufá, že každý člen nejenom funkcionáři přiloží nyní ruku práci teď, kdy dávné přání všech, by spolek stal se povoleným, nyní jest uskutečněno. Řeč jeho provázená hlučným potleskem, načež valná hromada o 10 1/4 hod. dop. ukončena, byvše dříve určena první ustavující schůze správn. výboru na neděli dne 25. března o 10. hod. dop.

Tak to tedy celé začalo. Těmto pánům vděčíme za to, že se i dnes můžeme scházet na fotbalových zápasech milované Bohemky. Tedy, pánům... Většině zakládajících členů nebylo v těchto dnech více než 17 let. Jejich mladistvý elán pomohl rozběhnout klub, na jehož historii by byli dnes jistě hrdí. Hoši neměli díky nezájmu vršovické radnice kde hrát, hostovali po pražských hřištích a po žních využívali zorané vršovické pole pana Váchy. První dresy Bohemce ušila maminka hráče Picky, každý hráč si je opatroval sám jako oko v hlavě. A vršovičtí šli do boje... Trénovali pilně každou středu a sobotu od 18 do 20 hod. a v prvním ročníku vykrystalizovala tato základní sestava:

Kott

ValtaKramr

ŠídloBulvasPicka

Kytka Počta Honejsek Procházka Bohata

AFK Vršovice - nejstarší dochované foto A-teamu. Sedící zleva: Picka, Bohata, Brzobohatý, K. Počta, Honejsek. Stojící zleva: V. Počta, Trupl, Bulvas, Kytka, Prokop, Svoboda, Heller AFK Vršovice - nejstarší dochované foto A-teamu. Sedící zleva: Picka, Bohata, Brzobohatý, K. Počta, Honejsek. Stojící zleva: V. Počta, Trupl, Bulvas, Kytka, Prokop, Svoboda, Heller

Hned v prvním roce existence se Vršovice zúčastňují na dlouhé roky jediné oficiálně organizované soutěže, Charity cupu, a sezónu končí A mužstvo s uspokojivou bilancí 12 vítězství z 28 zápasů (včetně přátelských). V roce 1906 zvládnou borci od Botiče také svůj první "výjezd" mimo Prahu, do Mladé Boleslavi. Na konci prvního roku působení má již klub 86 aktivních členů a disponuje čtyřmi mužstvy footballovými, jedním hockeyovým (míněn tehdy populární bandy hokej) a jedním lehkoatletickým. O osm let později získává AFK Vršovice svůj první vlastní stadion, za patnáct let se vydá na první triumfální zahraniční výjezd do Alsaska, kde porážíme 7:0 Sélestat, 6:0 Racing Štrasburk a AS Štrasburk 8:1. Ve své dvacáté první sezóně klub odjíždí na legendární turné po Austrálii a mění název na Bohemians. A celých 77 let snažení to skromnému klubu od Botiče trvalo, než dobyl svůj první mistrovský titul. Sté výročí založení Bohemians slaví v amatérské ČFL po prodělané klinické smrti, kterou klub překonal jen díky obětavým fanouškům, jejichž věrnost si Bohemka získala i díky své bohaté a unikátní historii.

Přejme si k narozeninám, abychom na další ligový triumf nemuseli čekat opět 77 let. Vše nejlepší, Bohemko!

...

Zdroj - VĎ


Sektor 1905: Klokani, jste skvělí!

16. prosince 2015 v 19:00 | Admin |  Novinky

Sektor 1905: Klokani, jste skvělí!

15.12.2015 13:45

Fanouškovská skupina ve spolupráci s klubem úspěšně uspořádala dobročinou sbírku.

Milí klokani,

když jsme na přelomu srpna a září začali přemýšlet, že bychom udělali radost nemocným dětem, padala spousta ambiciózních návrhů - "sesbíráme plyšáky", "nakoupíme hračky", "zapojíme klub", "zorganizujeme sbírku přes fanshop", "pokusíme se soustředit na potřebné věci". Plánů bylo zkrátka spousta. Ani za mák nás však nenapadlo, že to celé dopadne tak neskutečným výsledkem, v nějž jsme ani my sami nevěřili. Za tu dobu, co chodíme na Bohemku, jsme už poznali, že jsou zelenobílí fanoušci neuvěřitelní blázni s otevřeným srdcem a že jsou ochotni pro dobrou věc udělat prakticky cokoliv. Naše sbírka pro nemocné děti v Motole však tento pocit ještě umocnila a všechny nás přesvědčila o tom, že fandíme tomu správnému klubu!

Prvního prosince jsme na našich stránkách (Sektor1905.cz) zveřejnili výzvu a seznam přání. Prakticky vzápětí nám začaly chodit první příspěvky, fanshop hlásil první balíčky a náš seznam se tak začal velmi rychle zelenat. Za pouhých dvanáct dní jsme ho pak byli schopni téměř celý vyplnit. Obdrželi jsme nejrůznější dětské hry, autíčka pro kluky, plyšáky pro holky, stolní hry, knížky, časopisy a výtvarné potřeby pro všechny či něco ke čtení pro rodiče a doprovod dětí. Prostě paráda! K tomu navíc přibylo praktické vybavení pro kliniku jako HDMI kabely, USB a externí disky na pohádky, svíčky na vánoční stromeček aj. Mezi děti se navíc dostanou i trička a hrnečky s klokanem, za něž děkujeme fanshopu a všem, kdo je za zvýhodněnou cenu pořídili. Snad se někteří z capartů v pozdějším věku (a doufejme už zdrávi) vydají ve svém tričku do Ďolíčku na klokany a poznají tu neuvěřitelnou skupinu lidí osobně.

Červeně zabarvené tak zůstaly pouze ty nejdražší položky ve spodu seznamu. Není však důvod věšet hlavu. Při spočtení všech finančních darů jsme nevěřili vlastním očím.

Celková částka se vyšplhala na neuvěřitelných 40 027 Kč, což nám všem vyrazilo dech! Za takový balík nepořídíme jen jeden z dražších dárků, ale hned několik takových, což je skvělé a věříme, že děti budou mít opravdu velkou radost!

V tuto chvíli se tak sluší VÁM VŠEM MOC PODĚKOVAT. Všem, kdo přinesli dárky do fanshopu či podpořili sbírku finančně. Velmi si vážíme i toho, že naše sbírka neoslovila "jen" fanoušky Bohemky, ale že byla také podpořena lidmi nepolíbenými fenoménem Bohemians. Seznam dárců i nakoupených dárků vám brzy zveřejníme, a to i s fotkou všeho, co se nakonec na hematologickou a onkologickou kliniku dovezlo. Bude toho opravdu pytel. Snad roztrhne i pytel radosti a dětských úsměvů.

Milí klokani, pokud platí, že člověk má větší radost z dárků, jež někomu daruje, než z těch, které sám obdrží, věříme, že letošní Vánoce budou ve všech zelenobílých domácnostech opravdu šťastné a veselé! Díky!

Sektor 1905

...

Zdroj - VĎ


Tabulka po 16. kole

9. prosince 2015 v 10:25 | Admin |  Novinky

...

Zdroj - VĎ


Jezděte s námi do Ďolíčku!!!

6. prosince 2015 v 19:05 | Admin |  Novinky

Náš zručský fanclub dostal od Bohemky zdarma k dispozici jednu permanentku na domácí zápasy v Ďolíčku na sezónu 2015 / 2016. Je to pro všechny naše členy jedinečná možnost navštěvovat domácí ligové zápasy Bohemky a zažívat jedinečnou atmosféru v Ďolíčku.

Proto neváhejte!

Zájemci kontaktujte Vladana Příhodu na tel.: 604 205 936, kde se dozvíte veškeré podrobnosti.


Admin


Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec

6. prosince 2015 v 13:15 | Admin |  Novinky

16. kolo: Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec

Bohemians Praha 1905

2

(0)

FK Jablonec

1

(1)

Ďolíček, 5.12.2015 17:30

Branky: 47. Bartek (Schick), 50. Krch (Jirásek) - 9. Karavajev.

Rozhodčí: Houdek - Wilczek, Hrabovský.

ŽK: Bartek - Pospíšil, Wágner.

Diváků: 4763.

Bohemians Praha 1905: Zlámal - Pauschek, Krch, Škerle, Havel - Bartek, Hubínek (90. Šmíd), Jirásek (88. Akulinin), Jindřišek, Mosquera - Schick (87. Gajič).

FK Jablonec: Hrubý - Romera (55. Greguš), Pernica, Kysela, Hanousek - Hübschman, Masopust (64. Wágner), Mingazov (80. Beneš), Pospíšil, Karavajev - Doležal.

...

Zdroj - VĎ


V sobotu začínáme již ve tři hodiny

3. prosince 2015 v 8:40 | Admin |  Kalendář akcí

V sobotu začínáme již ve tři hodiny

2.12.2015 8:58 Tomáš Mutinský
Přijďte na Vánoce s Klokanem i na ligové utkání s Jabloncem.
Konec roku se nám blíží, ten fotbalový je již na dohled. V sobotu totiž ukončíme podzimní část sezony předehrávkou 16. kola Synot ligy, a ukončíme tak fotbalový rok 2015. Do Ďolíčku dorazí FK Jablonec, ještě předtím ale proběhne oblíbená akce Vánoce s Klokanem! Netradičně již 5. prosince od 15 hodin, na druhou stranu ale obohacena o zajímavý program pro malé i velké návštěvníky.

Akce začne, jak jsme již psali, ve tři hodiny odpoledne na náměstíčku našeho stadionu, nejenom děti se mohou těšit na bohatý program před zápasem, ale i v samotném průběhu ligového střetnutí. Po posledním utkání roku je pro všechny připraveno velké překvapení.

Vánoce v ĎolíčkuVánoce v Ďolíčku
Vstup na Vánoce s Klokanem od tří hodin, tak i na mistrovský zápas s FK Jablonec budou mít ženy a děti do patnácti letVSTUP ZDARMA! Jelikož mají zaručený vstup na stadion bez vstupenky, pro všechny tyto návštěvníky bude vyhrazen na hlavní tribuně v sektoru A1 dostatečný prostor. Tento sektor se nachází na kraji hlavní tribuny přímo nad fanshopem. Více informací všem poskytne pořadatelská služba.

Program začíná pro děti v 15 hodin vystoupením klauna. Na stadionu bude připraven i Mikuláš v doprovodu čerta a anděla, určitě se můžete těšit na našeho maskota a jestli je všechny potkáte, s prázdnou určitě vaše děti neodejdou. V plánu je také hudební vystoupení vánočních písní či freestyle show před utkáním i o poločasové přestávce.

Na celém ochozu stadionu u hlavní tribuny jsou připraveny stánky na vánoční trhy. Speciálně do Ďolíčku dorazí opět rytci skla, vybírat si budete z krásné domácí bižuterie, módních doplňků, domácích sirupů a zavařenin, otevřen bude i knižní stánek. Zahrát si můžete i fotbálek, zábavy bude dostatek. Doplněno bude i občerstvení na náměstíčku, do prodeje půjde gulášová polévka, palačinky, domácí burgery, kýta a na začátku Vánoc s Klokanem bude k zakoupení i svařák s grogem.

Ve fanshopu se začne prodávat vánoční kolekce. Právě při utkání s Jabloncem odstartuje prodej několika novinek, které plánujeme uvést do prodeje právě v době vánočních prodejů. Jestli si nic nevyberete, můžete si vzít dárkové vouchery v různých cenových hodnotách. Před zápasem se určitě zastavte u stánku s barvičkami na tvář.

Abyste se na celé akci vyznali a měli před sebou celý harmonogram předligového programu, zakupte si vánoční vydání magazínu 1905 Klokan. Nejenomže uvnitř naleznete rozhovor s Ondřejem Novotným, Miroslavem Držmíškem, reportáže ze zápasů, aktuality z klubu, krásné fotografie, či shrnutí roku pohledem ředitele klubu Darka Jakubowicze, ale také mapku s plánkem všech stánku na Vánocích s Klokanem doplněnou o časový harmonogram celé akce.

Jak jsme již napsali, na celou akci se dostane návštěvník pouze s platnou vstupenkou na ligové utkání, ovšem i v den zápasu bude platit akce pro ženy a děti do 15 let věku, kteří budou mít vstup na celou akci včetně ligového zápasu ZDARMA! Na pokladnách se budou prodávat vstupenky v hodnotě 150 a 230 Kč v závislosti na vybraném sektoru. Hlavní brána u Vršovické ulice se otevře již v 15 hodin, vstup do sektorů B a C bude pořadatelskou službou otevřen hodinu před zápasem, kdy začíná v Ďolíčku zápasový režim.
...

Zdroj - VĎ