Sektor 1905: Klokani, jste skvělí!

16. prosince 2015 v 19:00 | Admin |  Novinky

Sektor 1905: Klokani, jste skvělí!

15.12.2015 13:45

Fanouškovská skupina ve spolupráci s klubem úspěšně uspořádala dobročinou sbírku.

Milí klokani,

když jsme na přelomu srpna a září začali přemýšlet, že bychom udělali radost nemocným dětem, padala spousta ambiciózních návrhů - "sesbíráme plyšáky", "nakoupíme hračky", "zapojíme klub", "zorganizujeme sbírku přes fanshop", "pokusíme se soustředit na potřebné věci". Plánů bylo zkrátka spousta. Ani za mák nás však nenapadlo, že to celé dopadne tak neskutečným výsledkem, v nějž jsme ani my sami nevěřili. Za tu dobu, co chodíme na Bohemku, jsme už poznali, že jsou zelenobílí fanoušci neuvěřitelní blázni s otevřeným srdcem a že jsou ochotni pro dobrou věc udělat prakticky cokoliv. Naše sbírka pro nemocné děti v Motole však tento pocit ještě umocnila a všechny nás přesvědčila o tom, že fandíme tomu správnému klubu!

Prvního prosince jsme na našich stránkách (Sektor1905.cz) zveřejnili výzvu a seznam přání. Prakticky vzápětí nám začaly chodit první příspěvky, fanshop hlásil první balíčky a náš seznam se tak začal velmi rychle zelenat. Za pouhých dvanáct dní jsme ho pak byli schopni téměř celý vyplnit. Obdrželi jsme nejrůznější dětské hry, autíčka pro kluky, plyšáky pro holky, stolní hry, knížky, časopisy a výtvarné potřeby pro všechny či něco ke čtení pro rodiče a doprovod dětí. Prostě paráda! K tomu navíc přibylo praktické vybavení pro kliniku jako HDMI kabely, USB a externí disky na pohádky, svíčky na vánoční stromeček aj. Mezi děti se navíc dostanou i trička a hrnečky s klokanem, za něž děkujeme fanshopu a všem, kdo je za zvýhodněnou cenu pořídili. Snad se někteří z capartů v pozdějším věku (a doufejme už zdrávi) vydají ve svém tričku do Ďolíčku na klokany a poznají tu neuvěřitelnou skupinu lidí osobně.

Červeně zabarvené tak zůstaly pouze ty nejdražší položky ve spodu seznamu. Není však důvod věšet hlavu. Při spočtení všech finančních darů jsme nevěřili vlastním očím.

Celková částka se vyšplhala na neuvěřitelných 40 027 Kč, což nám všem vyrazilo dech! Za takový balík nepořídíme jen jeden z dražších dárků, ale hned několik takových, což je skvělé a věříme, že děti budou mít opravdu velkou radost!

V tuto chvíli se tak sluší VÁM VŠEM MOC PODĚKOVAT. Všem, kdo přinesli dárky do fanshopu či podpořili sbírku finančně. Velmi si vážíme i toho, že naše sbírka neoslovila "jen" fanoušky Bohemky, ale že byla také podpořena lidmi nepolíbenými fenoménem Bohemians. Seznam dárců i nakoupených dárků vám brzy zveřejníme, a to i s fotkou všeho, co se nakonec na hematologickou a onkologickou kliniku dovezlo. Bude toho opravdu pytel. Snad roztrhne i pytel radosti a dětských úsměvů.

Milí klokani, pokud platí, že člověk má větší radost z dárků, jež někomu daruje, než z těch, které sám obdrží, věříme, že letošní Vánoce budou ve všech zelenobílých domácnostech opravdu šťastné a veselé! Díky!

Sektor 1905

...

Zdroj - VĎ

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama