Listopad 2016

Příští zápas - 3.12. - 19:45

27. listopadu 2016 v 8:35 | Admin |  Příští zápas

3.12. 19:45

Bohemians Praha 1905

FC Viktoria Plzeň

...

Zdroj - VĎ


MFK Karviná - Bohemians Praha 1905

27. listopadu 2016 v 8:30 | Admin |  Novinky

15. kolo: MFK Karviná - Bohemians Praha 1905

MFK Karviná

3

(0)

Bohemians Praha 1905

0

(0)

Městský stadion, 26.11.2016 15:00

Branky: 46. Panák, 74. Janečka, 90. Puchel.

Rozhodčí: Machálek - Nádvorník, Paták.

ŽK: Dostál (Bohemians).

Diváků: 3 548.

MFK Karviná: Laštůvka - Košťál, Dreksa (86. Holík), Šisler, Voltr (67. Puchel), Moravec, Zelený, Hošek, Budínský, Janečka, Jurčo (46. Panák).

Bohemians Praha 1905: Budinský - Dostál, Švec, Šmíd, Havel (85. Jindřišek) - Hubínek - Hašek (59. Kuchta), Jirásek, Mašek, Luts (66. Berger) - Holenda.

...

Zdroj - VĎ


Bohemka zakládá mládežnickou akademii

21. listopadu 2016 v 14:35 | Admin |  Novinky

Bohemka zakládá mládežnickou akademii

21.11.2016 12:41 Svatoslav Baťa

Fotbalová akademie Bohemians Praha bude působit ve Velvarech.

Bohemka se v nejbližší době posune o další krok na cestě k úspěšnému, modernímu fotbalovému klubu. Ve středočeských Velvarech bude založena mládežnická fotbalová akademie Bohemians Praha 1905.

V minulých letech se dohánělo manko především v oblasti zázemí prvoligového áčka. Investice do rozvoje klubového zázemí upřednostňovaly areál v Uhříněvsi, kde v poslední době vyrostla dvě nová travnatá hřiště a kvalitní tréninkové zázemí, které využívá nejen A-tým a mládež Bohemky, ale i místní klub Čechie Uhříněves. I zde budou do budoucna investice pokračovat, přesto již nastal čas orientovat se více na budoucnost, na další rozvoj zelenobílé mládeže.

Dnes se mládežnické týmy potýkají s jedním vážným problémem: tréninkové zázemí je rozděleno do mnoha míst po celé Praze. Mateřské hřiště na Lokomotivě Vršovice prošlo na podzim generální rekonstrukcí, jedna hrací plocha však naší mládeži nemůže stačit. Proto bohemácký potěr působí v Hrdlořezech, Měcholupech, na Smíchově, Šeberově, Kačerově a Uhříněvsi. Přes tento handicap jsou družstva mládeže konkurenceschopná s většinou ostatních prvoligových klubů. My se však chceme posunout výš.

Bez kvalitní mládežnické akademie dnes nemůže fungovat žádný vrcholový fotbalový klub. Při myšlence na její založení se vedení klubu od počátku orientovalo na blízké okolí Prahy. Bylo vytipováno několik lokalit a rozjela se jednání o tom, kde budou podpoře nové fotbalové akademie nejvíce nakloněni. Nyní již můžeme říci, že v příštím roce bude založena Fotbalová akademie Bohemians Praha 1905 - Velvary.

Město Velvary se nachází na pomezí kladenského a mělnického okresu, z centra Prahy sem dorazíte za půlhodinku. Mimo pražské aglomerace jsou na dosah Kralupy nad Vltavou, Mělník, Slaný, tedy města, v nichž se fotbal na vrcholové úrovni dosud neprovozuje. Z hlediska spádové oblasti se tedy jedná o pole neorané a tedy pro fotbalové zušlechtění ideální. Důležitým faktorem je, že projektu je výrazně nakloněno vedení města, stejně jako místního divizního FC Slovan Velvary. Na zdejší základní škole je v plánu v souvislosti s vytvořením FA založení sportovních tříd zohledňujících náročnější tréninkový režim mladých fotbalistů, stejný krok je výhledově vyjednán s víceletým gymnáziem v Kralupech nad Vltavou.

V příštím roce začne Fotbalová akademie již aktivně působit, budou vytvořena tři první družstva přípravek. Nábor proběhne na jaře. Vedením akademie bude pověřen Josef Dobeš, který již má za sebou úspěšné zkušenosti s obdobným projektem v Příbrami. Místní družstva budou v soutěžích zpočátku vystupovat v rámci svých věkových kategorií jako B-týmy přímo pod hlavičkou Bohemky. V dalších letech bude následovat rozšiřování hráčské základny i investice do zdejšího tréninkového zázemí. Věříme, že nová fotbalová akademie dokáže do budoucna vyprodukovat ještě více skvělých talentů jak pro Bohemku, tak i pro celý český fotbal.

...

Zdroj - VĎ


Tabulka po 14. kole

21. listopadu 2016 v 14:30 | Admin |  Novinky

...

Zdroj - VĎ


Příští zápas - 26.11. - 15:00

21. listopadu 2016 v 14:25 | Admin

26.11. 15:00

MFK Karviná

Bohemians Praha 1905

...

Zdroj - VĎ


Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

21. listopadu 2016 v 14:20 | Admin |  Novinky

14. kolo: Bohemians Praha 1905 - FK Teplice

Bohemians Praha 1905

0

(0)

FK Teplice

1

(1)

Ďolíček, 19.11.2016 15:00

Branka: 8. Hora.

Rozhodčí: Julínek - Paták, Pospíšil.

ŽK: Šmíd, Mašek - Vondrášek, Hora, Soungole.

ČK: 31. Lüftner.

Diváků: 4 056.

Bohemians Praha 1905: Budinský - Dostál (70. Gajič), Krch, Šmíd, Havel - Berger (54. Mikuš), Mašek, Švec, Hašek (74. Hubínek), Luts - Holenda.

FK Teplice: Grigar - Krob, Jeřábek, Lüftner, Vondrášek - Soungole - Urma (36. Tsiskaridze), Kučera, Hora, Fillo (76. Potočný) - Vaněček (90. Vachoušek).

...

Zdroj - VĎ


Vánoce s Klokanem 2016

16. listopadu 2016 v 19:05 | Admin |  Kalendář akcí

Vánoce s Klokanem 2016

16.11.2016 15:30 Tomáš Mutinský

Velice oblíbená fanouškovská akce proběhne před utkáním s Plzní.

Po vzoru loňském se letošní Vánoce s Klokanem uskuteční opět před posledním domácím zápasem roku. Letos to vyšlo na velmi atraktivního soupeře, Viktorii Plzeň. Fanoušci se tak mohou těšit nejenom na vánoční doprovodný program před zápasem, ale na symbolické zakončení podzimní části sezony krásným a důstojným ohňostrojem.

Letošní Vánoce s Klokanem tedy proběhnou v sobotu 3. prosince od 17 hodin. Samotný zápas s Viktorií Plzeň se uskuteční od 19:45, kdy bude zápas vysílat živě stanice ČT sport. Věříme, že prosincové počasí a televizní vysílání neodradí návštěvníky, ale naopak bohatý doprovodný program a kvalitní soupeř přiláká větší počet fanoušků přímo na stadion. Podrobné informace ohledně předprodeje vstupenek na poslední letošní zápas přinese Virtuální Ďolíček v nejbližší době.

Vánoce s Klokanem 2015 Vánoce s Klokanem 2015

Doprovodný program před zápasem bude laděn do vánoční atmosféry. S blížícím se termínem svátku Mikuláše se můžete těšit také na přítomnost právě Mikuláše, čerta i anděla. V případě zájmu o individuální nadílku pro vaši ratolest nás můžete kontaktovat na mailu: tomas.mutinsky@bohemians1905.cz. V plánu jsou na pódiu ale i další dětská vystoupení. Od 18 hodin se naladíme do pohodové atmosféry zpíváním vánočních písní. Na náměstíčku bude tolik oblíbený stánek s trdelníky a na ochozu stadionu si budou na našem vánočním trhu moci zkusit malí i velcí nazdobit domácí perníčky. Z rozšířeného sortimentu občerstvení si budou malí navštěvníci moci vybrat mezi zmíněným trdelníkem, ale i palačinkou, či popcornem. Starší mohou zvolit mimo jiné panini, gulášovou polévku, či výbornou kýtu.

Svůj stánek na trhu bude mít pojízdný fanshop a zdarma bude k dispozici i rytec skla. Pro starší děti budou připravené tři konzole Playstation 4 a vylosovaný šťastlivec si bude moci zahrát FIFU proti hráči z A mužstva. Ještě pro starší návštěvníky je určen prodej svařáku a grogu, který bude probíhat ve stánku na náměstíčku v první hodině programu a poté až po utkání.

Po zápase je pár minut před desátou na programu ohňostroj a poté proběhne rozloučení hráčů na pódiu na náměstíčku s příchozími fanoušky. Tím završíme sobotní večerní program v Ďolíčku. Věříme, že si cestu na stadion najdete a Vánoce s Klokanem a poslední zápas roku 2016 si všichni užijeme pohromadě!

...

Zdroj - VĎ


Tabulka po 13. kole

8. listopadu 2016 v 17:20 | Admin |  Novinky

...

Zdroj - VĎ


Praha 10 chce vyřešit spor o Ďolíček do konce letošního roku

6. listopadu 2016 v 13:15 | Admin |  Novinky

Praha 10 chce vyřešit spor o Ďolíček do konce letošního roku

4.11.2016 15:25 redakce

Do Ďolíčku dorazilo oficiální vyjádření z MČ Praha 10.

Obdrželi jsme tiskovou zprávu Městské části Praha 10, v níž se první zástupce starosty naší městské části vyjadřuje k probíhajícím jednáním ohledně stadionu Bohemky. Vedení klubu i Družstva fanoušků Bohemians absolvovalo během tohoto týdne několik jednání na radnici a věříme, že se vše podaří dotáhnout bez dalších odkladů do zdárného konce. Tiskovou zprávu níže dáváme na vědomí klokaní obci bez redakčních úprav.


Čtyři výtisky memoranda mezi Prahou 10 a hlavním městem Praha dorazí v nejbližších dnech na úřad městské části. Klíčový dokument, který upravuje podmínky využití pozemků sousedících se stadionem Ďolíček, by měli opakovaně schválit zastupitelé městské části na svém nejbližším jednání.

"Tento týden jsme obdrželi dopis radního hlavního města Prahy pana Grabeina Procházky, kterým avizuje zaslání čtyř jím podepsaných výtisků memoranda mezi MČ Praha 10 a hlavním městem Praha o podmínkách využití pozemků sousedících se stadionem, kde hraje klub Bohemians Praha 1905. Je tak šance, že celou záležitost vyřešíme ještě do konce tohoto roku," říká první zástupce starosty Tomáš Pek.

Rada Městské části podle něj co nejdříve projedná materiály, které předloží na příští jednání zastupitelstva městské části Praha 10. Tyto dokumenty vyřeší "odsvěření" pozemku sousedícího se stadionem, umožní i městské části podepsat zmiňované memorandum a jmenovat členy pracovní skupiny, která bude řešit budoucí využití sousedních pozemků.

"Uděláme vše pro to, aby zastupitelstvo hlavní město Praha na svém prosincovém jednání mohlo celou věc též uzavřít a ukončit tak dlouhodobou nejistotu klubu, kde bude hrát," uzavřel Tomáš Pek.

Praha 10 měla od hlavního města svěřený pozemek sousedící se stadionem Ďolíček. Hlavní město pak podmínilo koupi stadionu právě navrácením sousedního pozemku. Memorandum, které po schválení městskou částí už schválili i zastupitelé hlavního města, zajistí rozvoj oblasti, zachová parkovací místa ve Vršovicích a zabrání výstavbě necitlivých developerských projektů i po vrácení pozemku hlavnímu městu.

...

Zdroj - VĎ


Příští zápas - 19.11. - 15:00

6. listopadu 2016 v 13:10 | Admin |  Příští zápas

19.11. 15:00

Bohemians Praha 1905

FK Teplice

...

Zdroj - VĎ